"KPSS" ile ilgili yazılar

0

Bugün Kpss 2012 denildiğinde akla gelebilecek soruları cevaplayacağımız bir soru cevap yazısı hazırlayalım istedik. Kpss Lisans başvuruları nasıl olacak ne zaman olacka bunları söyleyelim. Kpss başvuruları 09.04.2012 – 18.04.2012 tarihleri... Devamını okuyun »

0

KPSS NEDİR? Kısa adı KPSS olan Kamu Personeli Seçme Sınavı kamudaki personel ihtiyacını karşılamak amacıyla ilk kez 1999 yılında DMS (Devlet Memurluğu Sınavı) olarak gerçekleştirildi. Daha sonra sınavın adı KMS (Kurumlar İçin Merkezi... Devamını okuyun »

2

Genel Kültür – Genel Yetenek Yayınlarımızın tamamı seçkin eğitim kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Tamamı Renkli Konu Anlatımlı Modüler Set, Genel Kültür ve Genel Yetenek Soru Bankaları, Yaprak Testler, ve Pratik Eğitim Serisi... Devamını okuyun »

2

  Karabük AÇI Akademi’de 8 yıllık KPSS tecrübesine sahip bir yönetim kadrosu tarafından kurs planlamaları ve eğitim – öğretim organizasyonları yapılmaktadır. Eğitim kadrolarımız Türkiye’nin seçkin KPSS yayınlarını... Devamını okuyun »

0

2008 KPSS İl Birincisi: Serdar Çerçi… 2009 KPSS İl Birincisi: Fatma Yıldız… 2010 KPSS İl Birincisi: Sinan Karaçam… 2011 KPSS İl Birincisi: Sercan Köyönü (Türkiye 12.si)… Ve KPSS’de Rekor Atanma Oranı! Atanma Sırası Bu Kez... Devamını okuyun »

2

Karabük’te Kpss Eğitimi adına şimdiye kadar yaptıklarımızla ve yapacaklarımızla adımızı zirveye yazdırmış bulunmaktayız. Başarılarımız bizim için en büyük referans olmakla birlikte aynı zamanda bir gurur abidesidir.. 8... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...