"Karabük’ün En İyi KPSS Kursu" ile ilgili yazılar

0

12 gün sürecek bu müthiş kamp ile 2014 KPSS’ye son noktayı koyacaksınız. Eğitim Bilimleri: Program Geliştirme – Öğretim Yöntem ve Teknikleri – Öğretim Materyalleri – Sınıf Yönetimi – Gelişim Psikolojisi... Devamını okuyun »

0

Türkiye’nin öncü KPSS kurumlarından biri olan Karabük AÇI Akademi’de, Karabük Üniversitesinden pedagojik formasyon alan adaylara özel yeni KPSS grupları için kayıtlar başladı. Son 6 yılın KPSS İl Birincilerini, 2011’de KPSS Türkiye... Devamını okuyun »

0

Karabük’ün  Profesyonel KPSS Hazırlık Merkezi olan Karabük AÇI Akademi’de yeni dönem KPSS kurs kayıtları başladı. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine LİSANS ADAYLAR İÇİN son KPSS grubu için kayıtlar da kapsamda başladı. (2014... Devamını okuyun »

0

Son 6 yılın KPSS İl Birincilerinin yanı sıra, 2011′de Türkiye 12.si, 2012′de Türkiye 3.sü ve 2013′te Türkiye 4.sü çıkaran Karabük AÇI Akademi’de 2014 KPSS için yeni gruplar başlıyor. Sizde 2014 yılında memur... Devamını okuyun »

0

SON 5 YILDIR OLDUĞU GİBİ 2013 KPSS’DE DE EN İYİ PUANLAR, EN İYİ DERECELER KARABÜK AÇI AKADEMİ’DEN! KPSS’NİN KARABÜK’TEKİ PROFESYONEL TEK ADRESİ: AÇI AKADEMİ  Read More →

0

Haftalık Ders Saati: 14 Saat (G.Kültür: 5 , G.Yetenek: 5, Eğitim Bilimleri: 4) Toplam Ders Saati: 435 Saat + 96 Saat Tekrar Dersi Kurs Başlangıç Tarihi: 11 Ekim 2013 (Cuma Grupları) , 12 Ekim 2013 (Cumartesi Grupları) Kurs Ücreti: 1300... Devamını okuyun »

0

Eğitim Bilimlerinde KPSS adaylarından gelen yoğun istek üzerine Pazartesi Gruplarına kayıtlar başladı. Pazartesi günleri gerçekleştirilecek olan kursumuz 150 saatlik bir programı kapsıyor. Tamamı kitap yazarı KPSS uzmanlarının ve akademisyenlerin... Devamını okuyun »

0

 Bölgenin Tek KPSS A Grubu Alan Bilgisi Kursları, 3. yılında, yine Karabük AÇI Akademi’de! 2 yıldır Ankaradan gelen kitap yazarı – akademisyenler ve eğitmenlerle A grubu kursu düzenleyen Karabük AÇI Akademi A Grubu Kursları... Devamını okuyun »

1

Türkiye’nin ise sayılı profesyonel KPSS kurslarından biri olan Karabük AÇI Akademi’de eylül ayına özel kampanya… Halihazırda çok özel indirimli fiyatlar sunan Karabük AÇI Akademi Bonuscard, Worldcard, Axesscard, Advantagecard ... Devamını okuyun »

1

5 Yıldır KPSS İl Birincilerini çıkaran, geçtiğimiz yıl ise tüm KPSS adayları içerisinde Türkiye 12.si çıkarma başarısı gösteren Karabük AÇI Akademi’den bir derece daha.. KPSS kursiyerlerimizden Aslı Yiğen branşında Türkiye... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...