"Karabük KPSS Kursu" ile ilgili yazılar

0

Karabük AÇI Akademi’de inanılmaz kampanya fiyatlarının yanısıra, grup kayıtlarına özel indirimler sizleri bekliyor.  Read More →

0

Son 6 yılın KPSS İl Birincilerinin yanı sıra, 2011′de Türkiye 12.si, 2012′de Türkiye 3.sü ve 2013′te Türkiye 4.sü çıkaran Karabük AÇI Akademi’de 2014 KPSS için yeni gruplar başlıyor. Sizde 2014 yılında memur... Devamını okuyun »

0

Karabük AÇI Akademi’de Öğretmenlik Alan Sınavı için kurs kayıtları başlamıştır. Detaylı bilgiyi 424 16 80 nolu çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.  Read More →

0

Karabük AÇI Akademi’de Son Fırsat… Son Gruplar… Bu Grupları Kaçırırsanız, Atanma Şansınızı da Kaçırırsınız!  Read More →

0

2013 yılından itibaren uygulanmaya başlanacak olan Öğretmenlik Alan sınavı (ÖAS) için Karabük AÇI Akademi’de kayıtlar başladı. 11 branşta kursların açılması planlanmakta olup, haftada 1 gün 4 saat ders verilecektir. Alan sınavı... Devamını okuyun »

1

Türkiye’nin ise sayılı profesyonel KPSS kurslarından biri olan Karabük AÇI Akademi’de eylül ayına özel kampanya… Halihazırda çok özel indirimli fiyatlar sunan Karabük AÇI Akademi Bonuscard, Worldcard, Axesscard, Advantagecard ... Devamını okuyun »

0

Türkiye’nin önde gelen KPSS kurslarından biri olan ve üstüste elde ettiği başarılar ve atanma oranlarıyla bölgemizdeki KPSS adaylarının tek tercihi haline gelen Karabük AÇI Akademi’de Nisan Dönemi KPSS kursları için kayıtlar... Devamını okuyun »

1

Şubat Dönemi kurslarımızdaki kontenjanlarımız dolmuştur. Teşekkür ederiz. Nisan Dönemi ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayın…   ŞUBAT DÖNEMİ GRUPLARIMIZ  Grup Adı Grup Türü Kurs Başlangıç Tarihi G6: Lise –... Devamını okuyun »

0

En güncel kalan kontenjan listemiz için aşağıdaki linki tıklayınız… http://www.karabukkpss.com/yeni-acilacak-gruplarimiz.html  Read More →

6

Karabük AÇI Akademi KPSS Kursları 8 yıllık bir KPSS deneyimine sahip yönetim kadrosu ve tamamı seçkin KPSS yayınevlerinin yazar kadrolarında yer alan öğretim kadrosu ile Karabük’ün tek profesyonel KPSS kursu olma özelliğini taşımaktadır. Son... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...