"Karabük akademi" ile ilgili yazılar

0

2011 KPSS Karabük Birincisi ve Türkiye 12.si Karabük AÇI Akademi kursiyerlerinden Sercan Köyönü olmuştur. 98.307 puanla Türkiye 12.si olan kursiyerimiz Sercan Köyönü başta olmak üzere bu sınavda başarılı olan ve atama dönemini bekleyen... Devamını okuyun »

6

Karabük AÇI Akademi KPSS Kursları 8 yıllık bir KPSS deneyimine sahip yönetim kadrosu ve tamamı seçkin KPSS yayınevlerinin yazar kadrolarında yer alan öğretim kadrosu ile Karabük’ün tek profesyonel KPSS kursu olma özelliğini taşımaktadır. Son... Devamını okuyun »

3

Karabük AÇI Akademi’de 8 yıllık KPSS tecrübesine sahip bir yönetim kadrosu tarafından kurs planlamaları ve eğitim – öğretim organizasyonları yapılmaktadır. Eğitim kadrolarımız Türkiye’nin seçkin KPSS yayınlarını hazırlayan... Devamını okuyun »

0

Genel Kültür – Genel Yetenek Kadromuz Türkiye çapında faaliyet gösteren AÇI Akademi KPSS yayınlarının tamamını hazırlayan (Konu Anlatımlı Kitaplar – Soru Bankaları – Deneme Sınavları - Yaprak Testler – Denemeler)  seçkin ve... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...