"Karabük AÇI Akademi" ile ilgili yazılar

0

Karabük AÇI Akademi’de inanılmaz kampanya fiyatlarının yanısıra, grup kayıtlarına özel indirimler sizleri bekliyor.  Read More →

0

Eğitim Bilimlerinde KPSS adaylarından gelen yoğun istek üzerine Pazartesi Gruplarına kayıtlar başladı. Pazartesi günleri gerçekleştirilecek olan kursumuz 150 saatlik bir programı kapsıyor. Tamamı kitap yazarı KPSS uzmanlarının ve akademisyenlerin... Devamını okuyun »

0

Türkiye’nin en başarılı, atanma oranı en yüksek KPSS kurslarından biri olan Karabük AÇI Akademi’de 2013 KPSS kursları 9 Ekim’de başlıyor. Elde ettiği yüksek atanma oranı ve Türkiye dereceleri ile bölgenin parlayan yıldızı... Devamını okuyun »

1

Türkiye’nin ise sayılı profesyonel KPSS kurslarından biri olan Karabük AÇI Akademi’de eylül ayına özel kampanya… Halihazırda çok özel indirimli fiyatlar sunan Karabük AÇI Akademi Bonuscard, Worldcard, Axesscard, Advantagecard ... Devamını okuyun »

1

5 Yıldır KPSS İl Birincilerini çıkaran, geçtiğimiz yıl ise tüm KPSS adayları içerisinde Türkiye 12.si çıkarma başarısı gösteren Karabük AÇI Akademi’den bir derece daha.. KPSS kursiyerlerimizden Aslı Yiğen branşında Türkiye... Devamını okuyun »

1

Şubat Dönemi kurslarımızdaki kontenjanlarımız dolmuştur. Teşekkür ederiz. Nisan Dönemi ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayın…   ŞUBAT DÖNEMİ GRUPLARIMIZ  Grup Adı Grup Türü Kurs Başlangıç Tarihi G6: Lise –... Devamını okuyun »

0

En güncel kalan kontenjan listemiz için aşağıdaki linki tıklayınız… http://www.karabukkpss.com/yeni-acilacak-gruplarimiz.html  Read More →

0

2011 KPSS Karabük Birincisi ve Türkiye 12.si Karabük AÇI Akademi kursiyerlerinden Sercan Köyönü olmuştur. 98.307 puanla Türkiye 12.si olan kursiyerimiz Sercan Köyönü başta olmak üzere bu sınavda başarılı olan ve atama dönemini bekleyen... Devamını okuyun »

6

Karabük AÇI Akademi KPSS Kursları 8 yıllık bir KPSS deneyimine sahip yönetim kadrosu ve tamamı seçkin KPSS yayınevlerinin yazar kadrolarında yer alan öğretim kadrosu ile Karabük’ün tek profesyonel KPSS kursu olma özelliğini taşımaktadır. Son... Devamını okuyun »

0

Son 3 yılın KPSS il birincilerini çıkaran Karabük AÇI Akademi 2012 KPSS için tüm KPSS adaylarına yönelik farklı kurs programları açıyor. Lise- Önlisans mezunları için ayrı, lisans mezunları için ayrı programlanan kurslarımız ayrıca... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...