"AÇI AKADEMİ" ile ilgili yazılar

1

KPSS KURSLARIMIZA  BAŞLIYORUZ. GÖSTERDİĞİNİZ YOĞUN İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİZ. YENİ GRUPLAR İÇİN KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.   LİSANS G.KÜLTÜR – G.YETENEK GRUPLARI : HAFTA İÇİ  09.00 TARİH AĞ. (3  GÜN 12 SAATLİK PROGRAM)... Devamını okuyun »

0

2011 KPSS Karabük Birincisi ve Türkiye 12.si Karabük AÇI Akademi kursiyerlerinden Sercan Köyönü olmuştur. 98.307 puanla Türkiye 12.si olan kursiyerimiz Sercan Köyönü başta olmak üzere bu sınavda başarılı olan ve atama dönemini bekleyen... Devamını okuyun »

0

Türkiye’de KPSS Hazırlık denince akla ilk gelen kurumlardan biri olan Karabük AÇI Akademi’de 2011 KPSS için tekrar dersleri başlıyor. 20 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan tekrar dersleri 11 gün... Devamını okuyun »

0

1 Haziranda gerçekleştirilen  öğretmen atamasıyla kadroya geçen tüm kursiyerlerimizi tebrik eder, meslek hayatlarında başarılar dileriz. Daha önceden atanan yüzlerce AÇI kursiyeri gibi sizlerinde bulunduğunuz okullarda öğretmenlik mesleğini... Devamını okuyun »

2

Genel Kültür – Genel Yetenek Yayınlarımızın tamamı seçkin eğitim kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Tamamı Renkli Konu Anlatımlı Modüler Set, Genel Kültür ve Genel Yetenek Soru Bankaları, Yaprak Testler, ve Pratik Eğitim Serisi... Devamını okuyun »

1

Lisans mezunu adaylar için kamu personeli seçme sınavı maratonu başladı. Yüzbinlerce üniversite mezununun dört gözle beklediği sınav için başvurular 25 Mayıs’a kadar devam edecek. Başvuru merkezlerinden yapılacak sınav başvuruları... Devamını okuyun »

2

  Karabük AÇI Akademi’de 8 yıllık KPSS tecrübesine sahip bir yönetim kadrosu tarafından kurs planlamaları ve eğitim – öğretim organizasyonları yapılmaktadır. Eğitim kadrolarımız Türkiye’nin seçkin KPSS yayınlarını... Devamını okuyun »

0

2008 KPSS İl Birincisi: Serdar Çerçi… 2009 KPSS İl Birincisi: Fatma Yıldız… 2010 KPSS İl Birincisi: Sinan Karaçam… 2011 KPSS İl Birincisi: Sercan Köyönü (Türkiye 12.si)… Ve KPSS’de Rekor Atanma Oranı! Atanma Sırası Bu Kez... Devamını okuyun »

2

Karabük’te Kpss Eğitimi adına şimdiye kadar yaptıklarımızla ve yapacaklarımızla adımızı zirveye yazdırmış bulunmaktayız. Başarılarımız bizim için en büyük referans olmakla birlikte aynı zamanda bir gurur abidesidir.. 8... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...