"2012 KPSS" ile ilgili yazılar

1

  LİSANS GENEL YETENEK – GENEL KÜLTÜR VE EĞİTİM BİLİMLERİ DENEME SINAVI UYGULAMA TARİHLERİ      1. Deneme Sınavı   20-21 Kasım 2011 AÇI AKADEMİ    2. Deneme Sınavı   25-26 Aralık 2011 AÇI AKADEMİ    3. Deneme Sınavı ... Devamını okuyun »

0

2012 KPSS sınavına ilişkin merak edilen konulardan biri olan kpss başvuru tarihleri açıklandı. ÖSYM 2012 KPSS başvuru tarihlerini resmi sitesinde duyurdu. 7-8 Temmuz 2012′de uygulanacak Lisans KPSS adayları başvurularını 9- 18 Nisan 2012... Devamını okuyun »

0

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan tüm eğitim kurumlarında gerek sözleşmeli ve gerekse kadrolu olarak öğretmenlik yapacak olan tüm adayları kapsamaktadır. Üniversitelerin Eğitim Fakülteleri ve Fen-Edebiyat Fakültelerinden mezun olan... Devamını okuyun »

0

KPSS-A Kadroları; müfettiş, uzman, denetmen ve kontrolör yardımcılığı ile kaymakam adaylığı başta olmak üzere üst düzey memurluk kadrolarından oluşmaktadır. 2000′li yıllara kadar KPSS-A kadrolarına ağırlıklı olarak İktisadi... Devamını okuyun »

0

Önceki sayfada belirtilen KPSS-A kadroları dışındaki her kadro KPSS-B kadrosudur. Kaymakam adaylığı, müfettiş, uzman, denetmen ve kontrolör yardımcılığı gibi kadroların dışındaki her kadro KPSS-B kadrosudur. Mühendis, tekniker, teknisyen,... Devamını okuyun »

0

Son 3 yılın KPSS il birincilerini çıkaran Karabük AÇI Akademi 2012 KPSS için tüm KPSS adaylarına yönelik farklı kurs programları açıyor. Lise- Önlisans mezunları için ayrı, lisans mezunları için ayrı programlanan kurslarımız ayrıca... Devamını okuyun »

1

Lisans mezunu adaylar için kamu personeli seçme sınavı maratonu başladı. Yüzbinlerce üniversite mezununun dört gözle beklediği sınav için başvurular 25 Mayıs’a kadar devam edecek. Başvuru merkezlerinden yapılacak sınav başvuruları... Devamını okuyun »

2

  Karabük AÇI Akademi’de 8 yıllık KPSS tecrübesine sahip bir yönetim kadrosu tarafından kurs planlamaları ve eğitim – öğretim organizasyonları yapılmaktadır. Eğitim kadrolarımız Türkiye’nin seçkin KPSS yayınlarını... Devamını okuyun »

0

2008 KPSS İl Birincisi: Serdar Çerçi… 2009 KPSS İl Birincisi: Fatma Yıldız… 2010 KPSS İl Birincisi: Sinan Karaçam… 2011 KPSS İl Birincisi: Sercan Köyönü (Türkiye 12.si)… Ve KPSS’de Rekor Atanma Oranı! Atanma Sırası Bu Kez... Devamını okuyun »

2

Karabük’te Kpss Eğitimi adına şimdiye kadar yaptıklarımızla ve yapacaklarımızla adımızı zirveye yazdırmış bulunmaktayız. Başarılarımız bizim için en büyük referans olmakla birlikte aynı zamanda bir gurur abidesidir.. 8... Devamını okuyun »

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi girin sitemize yeni eklenen içerikten haberdar olun...